رژیم غذایی سالم : 40 نکته که باید بدانید!


برای تغذیه سالم مجبور نیستید یک رژیم محدود و سخت داشته باشید. به گفته محققان دانشگاه لوئیزیانا، هر چه اصول یک رژیم، با عادات غذایی معمول یک فرد متفاوت تر باشد، ادامه دادن آن سخت تر خواهد بود. حتی ایمیل های مهم را چاپ کرده و روی کاغذ نگهداری کنید تا در صورت از دست دادن اطلاعات کامپیوتر، بتوان به آنها دسترسی پیدا کرد. آنها نام برند، لوگو و شعار آن را به خاطر می سپارند. توصیه دکتر سید ضیاءالدین مظهری متخصص تغذیه: در مورد خوردن قرص: «متاسفانه عده ای با سود استفاده از عنوان گیاهی و ناآگاهی مردم برای چاقی ترکیبات کورتونی به مردم می دهند و برای لاغری عصاره تیروئید که هر دو بسیار خطرناکند و در درازمدت عوارض جبران ناپذیری برای بدن دارند. هدف اصلی، هدف بلندمدت و بزرگ، ماتریس های مهمی که شما را به آن هدف می رسانند و عوامل متمایزکننده ای که شما را برجسته می کند را به یاد داشته باشید. بنابراین آنها به شما یادآوری خواهند کرد که کارتان را در دفتر یادداشت کنید. ما به ندرت سراغ مطالب خواندنی می رویم که آنها را برای مطالعه کنار گذاشته ایم. ما در ذهن خود تصور میکنیم که آن فرد به خاطر دریافت رژیم لاغری یا رژیم چاقی به آن متخصص تغذیه مراجعه کرده است.

در ادامه با ما همراه باشید. همیشه تعدادی پوشه و جعبه در دسترس داشته باشید تا در صورت لزوم بتوانید دسته های جدیدی اضافه کنید. همچنین در صورت لزوم اطلاعات پاراکلینیکی لازم برای تشخیص شرایط بیمار را درخواست می نماید و بر اساس نتایج انها، روند مشاوره و رژیم مناسب را برای مراجعه کننده خود انتخاب می نماید . یک خروجی 0 تا 6 ولت را تامین می کند که برای منطق دیجیتال در نظر گرفته شده است. معمولا عادت داریم که این خودکارهای بی مصرف را به جامدادی برگردانیم. تحقیق دیگری در همین راستا بین تعدادی انگلیسی و آفریقایی انجام شد و نتیجه به دست آمده نشان داد که کالری این نوع غذا در مقایسه با غذای معمولی انگلیسیها 1/5 برابر و در مقایسه با غذاهای سنتی آفریقاییها 2/5 برابراست. البته همین کار را می توان با یک تکه سیم یا یک سیم جامپر با شاخه های موزی روی هم انجام داد. خروجی ها را می توان روی عملکرد زمان بندی شده تنظیم کرد: پس از گذشت یک بازه زمانی، خروجی خود به خود خاموش می شود. به طورکلی این هورمون در زمان هایی می تواند ترشح شود که ساعات غروب و طلوع خورشید می باشد و ترشح آن بین ساعت ۱۰ شب تا ۲ نیمهشب می باشد.

سخن کوتاه زیرا همانطور که در آغاز این
بحث اشاره رفت. متخصص تغذیه علاوه بر انسانهای معمولی، میتواند برای بیماران خاص مانند بیماران قلبی، بیماران دیابتی و حتی زنانی که باردار هستند. جواب من به شما: تغذیه سالم یعنی استفاده از غذاهای مغذی با یک برنامه غذایی درست، جلوگیری از پرخوری و یادگیری روشهای درست غذا خوردن مانند اضافه کردن میوه های تازه، سبزیجات و غلات سبوس دار، لبنیات و کاهش غذاهایی که دارای مقدار زیادی چربی، نمک و شکر است. برای رفع یبوست باید آب کافی بنوشید؛ همچنین در زمانهایی که میتوانید غذا مصرف کنید، میوه و سبزی بیشتری بخورید. سیستم مبتنی بر تقویم اجازه می دهد کارها را برای یک روز خاص برنامه ریزی کنید. کنترل ترافیک هوایی اجازه می دهد تا به مواردی که در روز باید انجام دهید توجه کنید و باعث دستپاچگی کمتری می شود. کنترل ترافیک هوایی یک راهنما برای کارهای یک روز است. اگر بارها برای آوردن چیزی از اتاق خارج می شوید، آنرا به اتاق خود منتقل کنید. با استفاده از دفتر کنترل ترافیک هوایی، دقیقا چیزی را که لازم دارید در زمان مناسب در دسترس خواهید داشت. ناهار اغلب چیزی است که شما در محل کار یا مدرسه می خورید بنابراین زمان خوبی برای بسته بندی یک ساندویچ است که شما می توانید گرم بخورید.

برای نگهداری کارت های ویزیت از آلبوم های مخصوص این کار استفاده کنید. این ماده شیمیایی به وفور در فلفل تند دیده میشود. لیمو ترش دارای 22 ماده ضد سرطان از جمله لیمونن (Limonene) می باشد. افزون بر این زیره دارای خواص ضد انگلی، ضد قارچی، ضدعفونی کننده و ضد اسپاسم بوده و خاصیت دیورتیک دارد. در این روش به سادگی، اطلاعات را به دفتر کنترل ترافیک هوایی منتقل کرده و کاغذ مربوطه را جداگانه بایگانی می کنید. با منتقل کردن اطلاعات به دفتر کنترل ترافیک متعجب خواهید شد که چه تعداد تکه کاغذ جمع آوری می شوند. همین امر می تواند سبب شود که افراد بدنساز بعد از تمرینات ورزشی خود سبب حجم گرفتن بدن و عضلات شوند. هر قدر حجم عضلات در بدن شما بیشتر باشد، BMR بالاتر میرود. اگر معمولا تکه کاغذهایی را روی میزکار قرار می دهید تا در یادآوری به شما کنند، استفاده از کنترل ترافیک هوایی، مانع انباشته شدن میز کار شما خواهد شد. منظورم مواد مضری است که برای خلاص شدن از دست چربی شکم و پهلو باید از خوردنشان اجتناب کنید. مذاکرات ابتدائی در اين زمینه با کگسورهای خارجی
انجام شده و تصمیمات لازم برای آغاز کار در سال
جاری اتخاذ خواهد شد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.